O NAS

Pomysł na stronę „Mistrzowie Polski” zrodził się mniej więcej w 2016 roku. Przez wiele lat z ogromną pasją śledziłem świat futbolu, z czasem chętnie udzielałem się na wielu forach. Mimo bardzo ciepłych komentarzy od czytelników czułem, że nie tędy droga. Strona początkowo miała skupiać się na historii futbolu w Polsce, stąd nazwa serwisu. Niewiele jest miejsc, gdzie można poczytać opowieści o legendarnych zawodnikach, ciekawe anegdoty z zapomnianych czasów. Nawet jeśli znajdzie się jakieś historyczne źródła, to są bardzo często napisane nieciekawym językiem.

Widząc duże zainteresowanie stroną, pod koniec 2017 roku zaprosiłem do współpracy kilka osób, które podzielały moją pasję. Tym sposobem strona „Mistrzowie Polski” pojawiła się w Internecie i szybko zdobyła wielu sympatyków. Oprócz stałych członków redakcji „MP”, współpracujemy również z kibicami, którzy otwarcie piszą o tym, co im leży na wątrobie. Jesteśmy otwarci na każde propozycje wspólnych działań. Razem chcemy pokazać, że także niezależna, oddolna, kibicowska inicjatywa jest w stanie wykreować fajne miejsce w sieci o piłce nożnej.

Od początku postanowiliśmy, że stawiamy na wysoki poziom i brak jakiejkolwiek zależności. Raz jest lepiej, raz jest gorzej. Nie jesteśmy profesjonalistami, nie mamy nieograniczonej ilości czasu. Wszystko robimy w wolnych chwilach od pracy, szkoły czy życia prywatnego. Nie nastawiamy się na zarobek ani nie będziemy pisać artykułów „pod publikę”. Piszemy szczerze, z serca, z pasją. Poza wpisami o historycznych sezonach Ekstraklasy, zdecydowaliśmy się na tworzenie felietonów dotyczących najciekawszych bieżących tematów. Chcemy, by nasza strona była miejscem, gdzie ludzie z pasją mogą zobaczyć opinie innych ludzi z pasją. Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa, to zaglądaj tutaj jak najczęściej.

Obiecujemy, że będziemy trzymać poziom! 

Facebook Comments